Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom username.

Uw vorige bezoek was op 00-00-0000 om 00:00 uur

Zakelijk Aegon Adfis Het team en onze werkwijze Bel met de specialisten van Aegon Adfis

Bel met de specialisten van Aegon Adfis

Aegon Adfis - Vera Hek

Vera Hek-Weghorst

Specialisme: 

  • Pensioen en scheiding
  • De rol van OR en HR bij pensioen
  • Beschikbare premieregelingen

 

Telefoon: 070 344 81 51

E-mail: vhek@aegon.nl

Team van Aegon Adfis

Joanna Hildering

Specialisme: 

  • Hypotheken
  • Levensverzekeringen
  • Variabel pensioen

 

Telefoon: 06 11 33 54 21

E-mail: Jhildering@aegon.nl

Team van Aegon Adfis

Arend Jansen

Specialisme:

  • Arbeidsongeschiktheid van ondernemer en werknemer
  • Verzuim, Ziektewet en WIA regelgeving
  • Bijbehorende verzekeringen, 
  • Verzuimbeheersing, risicomanagement en casemanagement
  • Duurzame inzetbaarheid

 

Telefoon: 06 11 333 082

E-mail: ahjansen@aegon.nl

Team van Aegon Adfis

Kees Kamminga

Specialisme:

  • Pensioenleeftijd 68
  • Verbeterde premieregelingen
  • Algemeen Pensioenfonds
  • Taakafbakening
  • Stelseldiscussie

 

Telefoon: 070 344 54 62

E-mail: ckamminga@aegon.nl

Het team van Aegon Adfis

Herman Kappelle

Specialisme:

  • Pensioen van de CEO en sr. management

 

Telefoon: 070 344 59 34

E-mail: hkappelle@aegon.nl

Team van Aegon Adfis

Leo van Leeuwen

Specialisme: 

  • Sociale zekerheid
  • Collectieve en individuele arbeidsongeschiktheidsverzekeringen

 

Telefoon: 070 344 7011

E-mail: lvanleeuwen@aegon.nl

Het team van Aegon Adfis

Astrid Lejewaan-Meijer

Specialisme:

  • Office Manager

 

Telefoon: 070 344 56 50

E-mail: adfis@aegon.nl

Team van Aegon Adfis

Rogier Potter van Loon

Specialisme:

  • Gedragseconomie
  • Bepaling risicohouding (individuele) deelnemers
  • Beleggingsbeleid & lifecycles

 

Telefoon: 070 344 5367

E-mail: rogier.pottervanloon@aegon.nl

Team van Aegon Adfis

Martijn Rijnhart

Specialisme:

  • Pensioenadvocatuur
  • Wet en regelgeving

 

Telefoon: 06 10 40 39 56

E-mail: martijn.rijnhart@aegon.nl

 

Ons bezoekadres

Aegonplein 50
2591 TV Den Haag
Routebeschrijving Aegon

Ons postadres

Aegon Adfis
Postbus 16150
2500 BD Den Haag