Nieuws
Afgelopen weekend hebben we ook het laatste deel (eenderde) van onze hypotheken succesvol verhuisd naar het administratiesysteem van Stater. We vertellen in dit bericht de belangrijkste veranderingen voor u en onze klanten, het gebruik van nieuwe systemen en onze contactgegevens.
Door de verkoop van Knab door a.s.r. verhuist een deel van de Aegon hypotheken naar Knab hypotheken. Klik snel verder voor de terugkijk-link!
We werken hard aan de geplande verhuizing van het laatste deel (eenderde) van de Aegon-hypotheekportefeuille. Deze keer verhuizen we ook alle lopende aanvragen en openstaande beheerverzoeken van de Aegon-systemen naar het Stater-systeem. Wijzigingsverzoeken voor beheer kunt u vanaf nu niet meer insturen via het Aegon Intermediair Portaal. Wijzigingen stuurt u vanaf 13 oktober in via E-adviseur. De verwerkingspauze voor acceptatie is vanaf vrijdag 26 september 12:00 uur.
In de eerste helft van 2026 vindt er een wijziging plaats voor een deel van uw klanten met een Aegon-hypotheek. De contracten van de Aegon-hypotheken die zijn gefinancierd door Knab worden overgenomen door Knab Hypotheken. Goed om te weten: dit staat los van de verhuizing naar het Stater-systeem die in oktober 2025 wordt afgerond.
We zijn nu volop bezig met de volgende stap: de verhuizing van het laatste deel van onze bestaande hypotheken naar het Stater-systeem!
We werken hard aan de geplande verhuizing van het laatste deel (eenderde) van de Aegon-hypotheekportefeuille. Deze keer verhuizen we ook alle lopende aanvragen en openstaande beheerverzoeken van de Aegon-systemen naar het Stater-systeem. Op 11 augustus vertelden we welke garantietermijnen er zijn om een dossier op tijd af te handelen. Heeft u uw dossierstukken of wijziging voor de desbetreffende werkstroom ingestuurd? Dan zorgen wij dat deze tijdig verwerkt wordt. De verwerkingspauze is nodig om de verhuizing zorgvuldig te regelen. Nu leest u in dit bericht meer over de details per werkstroom.
Vanaf 1 september 2025 stoppen we met het versturen van sms-alerts bij wijzigingen in de hypotheekrente.
We werken hard aan de geplande verhuizing van het laatste deel (eenderde) van de Aegon-hypotheekportefeuille. Dit raakt zowel onze acceptatie- als beheerprocessen. Deze keer gaan we ook alle lopende aanvragen en openstaande beheerverzoeken verhuizen van de Aegon-systemen naar het Stater-systeem. Check snel wat dit per werkstroom betekent.
Binnenkort zetten we de volgende stap in het samengaan met a.s.r. en verhuizen we de resterende bestaande hypotheken naar het Stater-systeem. Ook nu willen we dit samen met u zo goed mogelijk laten verlopen en voorbereiden.
In het Pinksterweekend is tweederde van onze hypotheken succesvol verhuisd naar het administratiesysteem van Stater! Dit betekent dat u deze hypotheken vanaf nu terugvindt in E-adviseur. Waar staan we nu? Lees snel verder voor een update drie weken na deze verhuizing.